Home › Czułam się, jakbym prowadził paradę kobiet

Czułam się, jakbym prowadził paradę kobiet

Czułam się, jakbym prowadził paradę kobiet. I nastąpiła całą odległość do parku, przez tysiące z nich. Wszyscy chcieli uzyskać wgląd mnie. Nie chciałem, sławę i fortunę. Chciałem poczuć ramiona żony owinięte wokół mnie. I ruszył do parku wśród wiwatów i muzyki. Up zestaw schody do platformy wykonanej specjalnie dla mojego kombinezonu. wet-girl-1741573_1920.jpg Gdy byłam w pozycji Dostałam luz disembarking i dotyk kontroli otwarty zbiornik, który był moim domu w walce od ponad dwudziestu lat. I zszedł do fanfar, które zawstydzić boga. Wtedy miałem mikrofony utopił się wokół mnie, jak moja żona wpadł na moich ramionach. Wziąłem ją do mojego uścisku i łzy oczy. Miałem dwa tygodnie z żoną przed oczekiwano, aby otworzyć swoje podwoje dla każdej kobiety, która wystąpiła z wnioskiem o ciążę. Chciałem poczuć jej miłość każdy z tych dni.

Dałem trochę zwycięstwo mowy przygotowanego przez urzędnika public relations, a następnie został odstawiony do limuzyna oczekiwania. Na spacer do samochodu powietrza kobiety na tyle blisko, dotknął mnie, gdy tylko mogli. Dla wielu z nich, byłem obcy stwór. Najmłodszy z nich widział mnie jako legenda out of Mythology. I nie był tylko człowiekiem, ale był pilotem CATH. Wiele z tych kobiet nigdy nawet nie widziałem człowieka poza zdjęć i filmów.

Raz w limuzynie odgłosy tłumu były uspokoił. Kierowca odwrócił się i spojrzał. "Witaj w domu, panie. I zostały przypisane jako kierowca. Jeśli potrzebujesz niczego nie wahaj się zapytać. "

I spojrzał na młodego czerwonej kapusty dziewczyna uśmiecha się do mnie. "Dziękuję, pani?"

"Starla kane, sir."

"Dziękuję Starla, nazywam się Adam. Mam przyjemność poznać. Czy mógłbyś zabrać nas do domu, jestem bardzo zależało, aby spędzić trochę czasu w domu z żoną. "

"Oczywiście, Adam, to zajmie nam około dwudziestu minut, aby dostać się do mieszkania."

Kiedy odsunął się od tłumu i spojrzał na kobietę, którą kochałem. Mamy ożenił się tuż przed wysłane do szkolenia podstawowego. Mieliśmy tylko dwie noce razem jako mąż i żona. Chciałem spróbować i uzupełnić, że w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Wyciągnąłem do niej, a ona przyszła do moich ramionach jak słońce we śnie. Jak się całowaliśmy, łzy znów napłynęły mi do oczu.

Danni odchylił się i otarła łzy z moich oczu. "Twój dom, to wszystko się skończy. Nigdy więcej walki. Jesteś tu teraz ze mną. "

"To wszystko wydaje się snem. Były czasy, byłem pewien, że nigdy nie zobaczy domu. "

Pochyliła się i pocałowała mnie głęboko. Po tych wszystkich latach ta kobieta wciąż na mnie jak żadna inna. Serce podskoczyło mi do gardła na jej buzi. Zrobiłbym wszystko, aby uczynić ją szczęśliwą.