Home › Minęły prawie dziewięć miesięcy, odkąd przybył do domu

Minęły prawie dziewięć miesięcy, odkąd przybył do domu

Minęły prawie dziewięć miesięcy, odkąd przybył do domu. I wreszcie przyzwyczaiły się do deluxe wieżowców penthouse kondominium. Będąc napędzany wszystko było trudniejsze dla mnie. Byłem pilotem CATH, byłem przyzwyczajony do orki drogi. Stacje rzeczowym mit wykorzystywane do podróży odległej były naprawdę dla mnie nowe. Wszedłem i wykręcił numer docelowy, a następnie z lekkim mrowienie byłem przez pół miasta. woman-1042428_1920.jpg Jedno uczynił mnie szczęśliwym niewiarygodne. Moja żona była w ciąży. Ona oczekiwano dostarczyć pod koniec tego miesiąca. Mieliśmy postanowił nie znają płci dziecka.

I był kierowany do mojej nowej pracy. Byłem zwierząt hodowlanych. Rząd wymyślił ideę ośrodka hodowlanego, gdzie kobiety mogą przyjść, aby zwrócić uwagę na człowieka i ewentualnie zajść w ciążę. Było tylko tysiąc z nas, które znajdowały się na piętrach ciąży. Niższe piętra były rozrywki tylko mężczyźni.

Moja żona się dość sławna w swoim rodzaju. Okazało się, że były ostatnie małżeństwo na ziemi. Została zaproszona do talk show i wszystko inne, aby spróbować i dostać jej punkt widzenia, jak to jest spać z człowiekiem, co noc. Odmówiła większość zaproszeń.

Miała też dojść do pełni zaakceptować fakt, że musiałam mieć seks z innymi kobietami, aby pomóc odbudować nasz świat. Wiedziała trzymała moje serce w dłoni dłoni.

Dzisiaj byłem kierowany do centrum hodowlanego, miałem wolny dzień wczoraj i dziś znów gotowa stawić czoła mojego grona kobiet. To było prawie śmieszne, kilka lat temu myślałem że mając tak wiele kobiet, jak mógłbym codziennie, byłby fantastyczny. To był rzeczywiście zamienia się w robota i pracy. I uśrednione pięć kobiet dziennie i dostał dwa dni wolnego w tygodniu. Te dni były spędzane w całości z żoną.

Lekarz w środku miał nas na witaminy i leki pułku, aby nam produkować więcej nasienia i zwiększyć nasz popęd płciowy. To bardzo pomogło w uzyskaniu kobiet w ciąży, ale to spowodowało jakieś inne problemy. Dla jednego spędziłem większość mojego dnia, więc rogowej chciałbym przelecieć drzewo jakby było Knothole.

Przyjechałem na stacji rzeczowym mit tak jak mój telefon zadzwonił w kieszeni. Wyciągnąłem go i zobaczyłem zdjęcie mojej żony na moim telefonie. Wcisnąłem przycisk i schował telefon do ucha. "Hej, kochanie, co się dzieje?"

"Adam, istnieją czynniki tu od rządu. Chcą, by zabrać mnie do szpitala na badania. "

"Jakie badania?

"Chcą zrobić próbę dźwięku trójwymiarowego obrazowania."

"Powiedz im czekać, jestem na mojej drodze." I odwrócił się i ruszył z powrotem do domu. Kiedy ruszył dwie kobiety w ciemnych garniturach stanął przede mną.

"Panie, będziemy musieli poprosić, aby przejść do centrum hodowlanego. Twoja żona jest całkowicie bezpieczne. Musimy tylko ustalić płeć swojego dziecka. "

"Powinienem być tam, ona będzie mnie potrzebował."